E-BOOK Zdarma

BAROMETR osobního růstu

* Email:     
  Jméno:
 

Výcviky a semináře absolvované Květoslavou Kolouchovou v letech 1999 – 2017. Sami asi uznáte, že je toho až až (téměř  3500 hod čistého času „výcvikování“ je více než rok v kuse každodenního 8 hod učení). Mnohé ani nezapočítávám. O ceně kterou jsem do vzdělání investovala ani nemluvím, ale věřte mi, že je to v řádech statisíců korun. Některé certifikáty najdete zde.

Rok  Seminář či výcvik (termín, místo) Lektor(ka) Celkem:
3426 hodin
(čistého času výuky, přestávky odečítám)
2017 Kurz Chiromantie, květen- červen 2017, Kakory, 4 denní Jana Niessnerová 24 hod
2017 Marcelka z hor – setkání Marcelka 3 hod – nezapočítávám
2016-7 Waldorfská pedagogika – duchovní světy, hudba, eurytmie, malování aj. 2. ročník, 9 víkendů Tomáš Zuzák, pedagogický sbor 117 hod
2016 RUŠ 1 – terapie přijetím, 3-8.11.2016, Kouty u Ledče nad Sázavou Martina Abrahámová, Jan Roneš 38 hod
2016 PSOAS – sval duše, 16.1. 2016, Praha Michaela Olivie Cusanová 7 hod
2015-2016 Waldorfská pedagogika – duchovní světy, hudba, eurytmie, malování aj. 2. ročník, 7 víkendů Tomáš Zuzák, pedagogický sbor 91 hod
2015 Voice dialogue, 28.8 -1.9. 2015 – rozšiřující seminář po základnímu výcviku, Lažany Heidi Berger 40 hod
2015 Úvod do studia waldorfské pedagogiky -15-23.8. 2015, Fořt lektoři: T. Zuzák, M. Poláček, E. Vejražková, Hugo Spalinger 60 hod
2015 Vědomá smyslnost (tantrický seminář), 27.5-31.5. 2015  – Černívsko Robert Silber 37 hod
2015 Úvod do studia waldorfské pedagogiky (opakování 2. semestru pro-semináře, který jsem absolvovala 2003/2004) -3 x víkendy Tomáš Zuzák, pedagogický sbor 39 hod
2014 Šamanská cesta, 21.11.2014, Praha Janu (Søren Ventegodt) 6 hod
2014 Logika Lásky,  seminář vnitřní systemiky, 13-16.11. 2014, Praha Artho Wittemann, Veeta Wittemann 25 hod
2013 Světlo duše, nástavbový seminář Esoterního léčení o vyšších centrech, 7.-10.11.2013 Angelika Werkstetter 27 hod
2013 Miliónové impérium živě, 11-12.5.2013, Brno David Kirš 15 hod (nezapoč.)
2013 Škola pánevního dna, 23.3.2012, Praha Renata Skálová 7hod
2012 Email Academy živě, 22-23.9. 2012, Brno David Kirš 15hod
(nezapoč.)
2011 Sebeláska, 3.12.2011, Praha Lucie Bouzková 7hod
2011 Cesta k duši rostlin, 23.-26.6.2011, Bílé Karpaty Wolf-Dieter Storl 30hod
2011 Architektura vnitřního světa, 18.6, Praha Artho Wittemann 8hod
2011 Asistence na Alchymie 3. čakry /school of chakras alchemy/, 8.-12.6.2011, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 45 hod

2011
NLP Master a hypnóza dle Eriksona – III. a závěrečný blok 1.-7.4. 2011, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 45hod

2011

Body Therapy training, II.blok výcviku, 8.3 – 13.3.2011 Lažany Moumina 50hod
2011 Voice Dialogue, 20.-24.1. 2011 – poslední nástavbový seminář k základnímu výcviku, Lažany Heidi Berger 40 hod
2010 Láska sama k sobě, 10.-12.12.2010 nástavbový seminář Esoterního léčení, Praha Ludger Scholl 18hod
2010 NLP Master a hypnóza dle Eriksona – II.blok 14.-20.11. 2010, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 45hod
2010 Asistence na NLP a hypnóza dle Eriksona – NLP , 28.10-2.11.2010, Lažany (část programu) Bhagat J. Zeilhofer 11hod
2010 Voice Dialogue, 22.-26.10. 2010 – nástavbový seminář k základnímu výcviku, Lažany Heidi Berger 40hod
2010 Asistence na Alchymie 1. čakry /School of chakras alchemy/, 8.-13.7.2010, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 60hod
2010 Body Therapy training, I.blok výcviku, 28.6 – 3.7.2010 Lažany Moumina 50hod
2010 Osho Energy Counseling (Energetické poradenství podle Osha), III. a závěrečný blok výcviku, 28.5.-6.6. 2010, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 60hod
2010 NLP Master a hypnóza dle Eriksona – I.blok 22.-27.4. 2010, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 60hod
2010 Voice Dialogue, 9.-13.4. 2010 – IV. závěrečný blok základního výcviku, Lažany Heidi Berger 40hod
2010 Asistence na NLP a hypnóza dle Eriksona – NLP , 26.2-3.3.2010, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 60hod
2010 Voice Dialogue, 22.- 26.1. 2010 – III.blok výcviku, Lažany Heidi Berger 40hod
2009 NLP a hypnóza dle Eriksona – IV.(a závěrečný) blok výcviku NLP Practitioner, 27.10-1.11.2009, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 60hod
2009 Voice Dialogue, 16.- 20.102009 – II.blok výcviku, Lažany
Heidi Berger 40hod
2009 Nalezení vlastního já pomocí metody 
Ho ´oponopono, 
16.-17.9.2009, Praha
Ihaleakala Hew Len, Ph.D. 11hod
2009 Osho Energy Counseling (Energetické poradenství podle Osha), II. blok výcviku, 8.-15.9.2009, Skalka u Doks
Ma Prem Sugandho 80hod
2009 Vnitřní žena/ vnitřní muž, 26.8-31.8.2009, Lažany Sagarpriya 56hod
2009 Osho Energy Counseling (Energetické poradentství podle Osha), I. blok výcviku, 10.-16.6.2009, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 70hod
2009 Voice Dialogue, 15.-19.5.2009 – I.blok výcviku, Lažany Heidi Berger 40hod
2009 Výcvik v konstelacích traumatu, 29.4.-5.5.2009, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 60hod
2009 NLP a hypnóza dle Eriksona – III. blok výcviku, 6.-11.3.2009, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 46hod
2009 Posvátný prostor /tanec 5ti rytmů/, 23.-25.1.2009, Praha Ya´Acov Darling Khan 20hod
2009 Rodinné konstelace, 8.-11.1.2009, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 28hod
2008 Satori Retreat, 25.12 – 31.12. 2008, Lažany Ganga 85hod
2008 Human Design, 20.12-21.12. 2008, Praha Jakub Střítezský 14hod
2008 Supervize /konstelační seminář/, 16.-17.12.2007, Praha Jan Bílý 14hod
2008 Kontaktní Improvizace, taneční seminář 5.-7.12.2008, Skalka u Doks Zita Pavlištová, Hannes Plank 20hod
2008 Alchymie 5. čakry /school of chakras alchemy/, 13.11.- 16.11.2008, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 35hod
2008 NLP a hypnóza dle Eriksona – II. blok výcviku, 7.11.-12.11.2008, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 42hod
2008 Terapie Tmou (5.10 – 21.10.2008), Dobrá u Frýdku Místku 17dní
nazapoč.
2008 Esence Síly, 12.-15.9.2008, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 28hod
2008 Úvod do traumaterapie, 27.-29.6.2008, Praha prof. Dr. Wilhelm Steimuller 18hod
2008 Medicína Kojota /konstelační seminář/, 6.-8.6.2008 Sneh Victoria Schnabel 18hod
2008 Esence radosti, 16.-19.5.2008, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 28hod
2008 Alchymie 4. čakry /school of chakras alchemy/, 17.-20.4. 2008, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 35hod
2008 Konference rodinných konstelací, 11.-13.4.2008, Praha ČISK, více lektorů 20hod
2008 Vystupování před kamerou, 3.-4.4.2008, Praha agentura Agnes 10hod
2008 Bohyně a děvka /tanec 5ti rytmů/, 31.3.-2.4.2008, Skalka u Doks Julie Deal 20hod
2008 Láska, vášeň, bolest /konstelační seminář/, 28.-30.3.2008, Praha Bhagat J. Zeilhofer 18hod
2008 TFT /Though Field Therapy/, 24.3.2008, Praha Jana Vetešníková 2hod
2008 NLP a hypnóza dle Eriksona – I. blok výcviku, 28.2.-5.3.2008, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 42hod
2008 Esence Lásky, 8.-11.2.2008, Lažany Bhagat J. Zeilhofer 28hod
2007 Láska ve tváři násilí, konstelace, 16.12.2008, Praha Bhagat J. Zeilhofer 8hod
2007 Holotropní dýchání, 15.12.2007, Praha Michal Vančura 8hod
2007 Cesta Krále, leadership a finanční konstelace 4.-5.12.2007, Praha Jan Bílý 15hod
2007 Konstelace Symptomů /nemocí/, 7.-9.12.2008, Praha Moa Doris Grevenstette 18hod 
2007 Tanec 5ti rytmů, IV.blok, 16.-18.11.2007, Skalka u Doks Saryo van Lakerveld 20hod
2007 Výcvik rodinných konstelací, VIII. blok, certifikace, 2.-4.11.2007, Praha Jan Bílý 18hod
2007 Cyklus přednášek o makrobiotice, podzim 2007, Mladá Boleslav V.Strnadelová a J. Zerzán. 18hod
2007 Praktická detoxikace dle J. Jonáše – základní seminář, podzim 2007, Praha V. Jelínek 15hod
2007 Alchymie 3. čakry /school of chakras alchemy/, 25.-30.9.2007, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 42hod
2007 Tanec 5ti rytmů, III.blok, 14.-16.9.2007, Skalka u Doks Saryo van Lakerveld 20hod
2007 Holotropní dýchání, 25.8.2007, Praha Michal Vančura 7hod
2007 Výcvik rodinných konstelací, VII. blok, 8.-12.8.2007, Krkonoše Jan Bílý 36hod
2007 Návrat do dětství /primer terapy/, 5.-8.7.2007, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 35hod
2007 Výcvik rodinných konstelací, VI. blok, 22.-24.6.2007, Praha Jan Bílý 18hod
2007 Tanec 5ti rytmů, II.blok, 15.-17.6. 2007, Skalka u Doks Saryo van Lakerveld 20hod
2007 Supervize /konstelační seminář/, 13.-14.6.2007, Praha Jan Bílý 14hod
2007 Vnitřní dítě /konstelační seminář/, 1.-3.6.2007, Praha Jan Bílý 18hod
2007 Seminář Radiestézie, 19.-20.5.2007, Skalka u Doks Karol Gúgyela 14hod
2007 Výcvik rodinných konstelací, V. blok, 11.-13.5. 2007, Praha Jan Bílý 18hod
2007 Čtyři duše /konstelační seminář/, 9.-11.5.2007, Praha Daan von Kampenhout 18hod
2007 Výcvik rodinných konstelací, IV. blok, 30.3.-1.4. 2007, Praha Jan Bílý 18hod
2007 Tanec 5ti rytmů, I.blok, 5.-6.5. 2007, Skalka u Doks Saryo van Lakerveld 20hod
2007 Konstelační seminář, 9.-11.3.2007, Velké Losiny Jan Bílý 18hod
2007 Esoterní Léčení, blok 4., 23.-27.2.2007, Praha Ludger Scholl 30hod
2007 Výcvik rodinných konstelací, III. blok, 30.3.-1.4. 2007, Praha Jan Bílý 18hod
2007 Léčení vnitřního dítěte /konstelační seminář/, 9.-11.2.2007, Praha Jan Bílý 18hod
2007 Oshovy meditace, 4.2.2007, Praha Jan Bílý 8hod
2007 Vnitřní kritik, 3.2.2007, Praha Radim Ress 8hod
2007 Konstelace mýtů a pohádek, 19.-21.1.2007, Praha Jan Bílý 18hod
2007 Výcvik rodinných konstelací, II. blok, 5.-7.1 2007, Praha Jan Bílý 18hod
2006

2007
Astrojóga, výcvik v roce 2006, 6 víkendů, Praha Alita Zaurak 80hod
2006 Výcvik rodinných konstelací, I. blok, 24.-26.11.2006, Praha Jan Bílý 18hod
2006 Dornova technika a Breussova masáž, 2 víkendové bloky, podzim 2006, Praha Anna Velíšková 26hod
2006 Finanční konstelace, léto 2006, dvoudenní seminář, Praha Jan Bílý 15hod
2006 Rekvalifikační denní kurs „Farmář se zaměřením na ekologické zemědělství„, červenec-srpen 2006, Nenačovice Ing. Jiří Pospíšilík 280hod
nezapoč.
2006 Kosíme snadno /seminář kosení/ 17-18.7.2006, louky rodiny D. Petr Vido, rodina Dudmanových 10hod
2006 Alchymie 2. čakry /school of chakras alchemy/, 5.-9.7.2006, Skalka u Doks Ma Prem Sugandho 42hod
2006 Přirozený chov koní, 19.-21.5.2006, Sad Livia, Slovensko Wanata 12hod
2005 Partnerské konstelace, 14.-16.10.2005, Praha Jan Bílý 18hod
2004 Kurz makrobiotického vaření, 11.-15.10.2004, Hostivice u Prahy Nadězda Kubíková 40hod
2004 Konstelační večery v průběhu roku 2004, Praha  Bhagat J. Zeilhofer 15hod
2004 Výroba šamanského bubnu, 7.-9.4.2004, Skřidla M. Kašpar 18hod
2003

2004
Úvod do studia waldorfské pedagogiky (jednoletý proseminář 8 víkendových bloků v Praze a závěrečný 7denní blok na statku Fořt) Tomáš Zuzák, pedagogický sbor 200hod
2002 Kurz makrobiotického vaření, 4.-8.3.2002, Hostivice u Prahy Nadězda Kubíková 40hod
2001 Rebirthing – dýcháním ke zdraví, 6.- 8.11.2001, Jeseník Karol Gúgyela 18hod
2001 Masáže dětí a kojenců, 7.-9.9.2001, Hartmanice Mgr. Jana Hašplová 18hod
2001 Konference přirozených porodů /Přivádíme děti na svět/, 1.-3.2.2001, Praha více lektorů 20hod
2001 Esoterní Léčení, blok 3B., 4.-7.1.2001, Praha Ludger Scholl 22hod
2000 Učíme se jinak, 2.12.-3.12.2000, Praha Mgr.Petr Vladyka 15hod
2000 Tanec jako cesta ženy, 18.11.2000, Praha Tamara Marková 8hod
2000 Esoterní léčení, blok  3A, 14.-17.12.2000, Praha Ludger Scholl 22hod
2000 Esoterní léčení, blok 2B, 25.-29.10.2000, Praha Ludger Scholl 30hod
2000 Esoterní léčení, blok 2A, 7.4.-10.4.2000, Praha Ludger Scholl 22hod
1999 Akademie sociálního umění a léčebné pedagogiky TABOR, 1.semestr, denní studium, Praha pedagogický sbor 260hod
nezapoč.
1999 Esoterní léčení, blok 1, 26.-30.11.1999, Praha Ludger Scholl 30hod

Nezapoč. = znamená, že si hodiny nezapočítávám do svého celkového profilu počtu hodin strávených sebevzděláváním a osobně-profesním růstem.