Cesta k harmonii ve svém nitru, k nalezení partnera, životního poslání, tvoření harmonického partnerství a mnohem více.

víkend 23. a 24. února 2019
Vnitřní harmonie muže a ženy

Záměrem semináře je harmonizovat Vaše vnitřní a následně i vnější partnerství a to především prací se svou vnitřní ženou a mužem. Díky semináři budete moci objevit a hlouběji poznat svojí vnitřní ženskou a mužskou stránku a co nyní potřebuje. Díky tomu budete vlastně pracovat na Vašem současném (případně minulém či  budoucím) partnerství a uvolnění pracovního a duchovního potenciálu.


Práce s vnitřním mužem a ženou – VIDEO shrnutí

Video je značně staré, točeno v roce 2011, proto se omlouvám za jeho technickou nedokonalost. Přesto to, co v něm sděluji, je stále platné a aktuální a stojím si za tím. Shrnuji v něm vše podstatné.


CO NÁS NA SEMINÁŘI ČEKÁ?

Práce s vnitřní ženou a vnitřním mužem

Naše mužská a ženská složka reprezentovaná levou a pravou polovinou našeho těla se nám zrcadlí v partnerských a dalších vztazích s druhými lidmi a životě vůbec. Svoji mužskou a ženskou energii uplatňujeme také v každodenním životě, jejich zharmonizování se projeví i v něm. Neexistuje šablona, podle které by to v nás mělo být nastavené. Budeme hledat Vaši individuální cestu založenou na Vaší vnitřní psychické struktuře. Ve dvojicích, formou řízeného rozhovoru a dotazování, za pomocí šátku, které zakryje příslušné oko a ucho, se „rozdvojíte“ a budete moci velmi podrobně prozkoumat svoje dva světy – vnitřního muže a ženu, svojí levou a pravou stranu. Tato práce a technika vnitřní konstelace kombinovaná s rozhovorem bude dominantní technikou při průzkumu a následné harmonizaci vaší vnitřní ženy a muže. Je to nezvykle hluboké a překvapující.

Meditace

Na semináři se setkáte s meditacemi od mé oblíbené autorky Sanay Roman, v rámci semináře je budu simultánně překládat do češtiny. Jedná se o  velmi účinné světelné meditace podle Sanay Roman (vedené 25 minutové meditace) na vybraná témata. Neznám silnější a efektivnější vedené meditace, které tak dobře pracují s vaší energií, propojují vás s vaším Vyšším Já, zvedají osobní vibrace a díky tomu velmi rychle vedou k naplnění vašich cílů a záměrů. Některé z níže uvedených meditací si vybereme a uděláme.

Výstřižek žena muž

Meditace: Zažívejte ve vztahu to, co chcete – Naučte se prožívat více lásky, výživy a ocenění. Změňte svoje přesvědčení o tom být milován a mít ve vztahu hojnost všeho, co chcete a potřebujete. Nemůžete změnit druhého, ale můžete změnit sebe a tím že to uděláte, změníte váš vztah.

Meditace: Jsem milovaný/á a milování hodný/á – Pracujte s tou částí vás, která se necítí „milováníhodná“, proměňte svoje vztahy s druhými tak, aby vás vyživovali a podporovali.

Meditace: Přitahování partnera duše –Poslouchejte tuto meditaci, pokud hledáte životního partnera, někoho, kdo vás bude milovat a kdo chce vytvořit stejný druh vztahu jako vy. Budete cestovat do roviny duše, abyste se setkali se svým životním partnerem, s někým, jehož vnitřní plamen hoří stejně jasně jako váš. Telepaticky se propojíte, vzájemně se poznáte, zatímco skrze čas a prostor dosáhnete propojení, a potom přitáhnete svojí spřízněnou duši (životního partnera) do vašeho života.

Meditace: Dosahováhnout Intimity – Objevte, jak být otevření, jak přijímat lásku, cítit lásku a dostávat lásku od druhých. Tato cesta vám pomůže zbourat stěny, otevřít své srdce a vytvořit více intimní a uspokojující vztah s vašim milovaným.


Organizační záležitosti

 

Termín: víkend 23. a 24. února 2019

Časy: sobota: 10 – 18 hodin, neděle: 10 – 17 h
V oba dny dny bude 1,5h pauza na oběd.

Místo KONÁNÍ: Praha

 

Cena kurzu: 2.200,-

Přihláška: Napište mi emailem Vaše jméno, telefon a pokud víte, tak datum, čas a místo Vašeho narození. Můj e-mail:  kolouchova.kveta@seznam.cz V případě dotazů mi zavolejte:  608 498 088

Záloha: Zálohu 1000 Kč nebo celou částku předem, pošlete prosím na účet: 2000268946/2010 Fio banka. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo. Děkuji.

Pro absolventy tohoto kurzu v předchozích letech: Pokud máte zájem absolvovat seminář znovu a použít jeho strukturu pro další práci na sobě (budete mít pozměněné zadání při cvičeních), jste vítáni: cena za celý víkend: 1900 Kč a cena za jeden den: 1000 Kč


Videoreference a reference

Umím si představit, že mnoho lidí si pod pojmy vnitřní žena – vnitřní muž neumí nic konkrétního představit. Jedna klientka napsala celý článek o své zkušenosti

 Ve videích mí klienti sami hovoří, co jim tato vnitřní práce přinesla do života. Můžete se inspirovat:-). Videa jsou podbarvená hudbou od Lex von Somerena z jeho CD Ocean of love.


Vnitřní žena/vnitřní muž – Co mi to dalo?

Petr a Veronika sdílí, s čím do práce s vnitřní ženou a mužem šli, jaká měli očekávání a co jim to ve výsledku přineslo…

 

Reference 

„Na víkendový seminář vnitřní muž – vnitřní žena, jsem se přihlásila z pocitu velké potřeby a na poslední chvíli. Bez jakékoliv představy a očekávání. Za 5 let jsem navštívila a poznala různé techniky při práci na sobě, které mně vždy posunuly o „level“ výš. Konečně jsem pochopila, jak velký může mít vliv nečinnost jedné z vnitřních energií a že je velikým zrcadlem, které se odráží ve vnějším světě. Trpělivost a 100% profesionalita Květy nám postupně otvírala tento náš vnitřní svět a přišlo mnoho AHA momentů. Proběhlo veliké objevení, překvapivé zjištění a co je nejdůležitější: nápravné řešení a nastolení 100% rovnováhy mezi vnitřním mužem a vnitřní ženou. Odcházela jsem sice unavená, ale naplněna láskou, kterou jsem cítila jako už dlouho ne. Moc se těším na nově příchozí partnerský vztah a na vše, co se změní v mém životě. Tento víkend jsem udělala jednu z nejlepších investic v mém životě. Děkuji za tuto zkušenost a obrovskou práci na sobě“

Markéta H.


Vnitřní žena/vnitřní muž – Dokážu se na to naladit?

Není celá ta práce s vnitřní ženou a mužem jen hra mysli a představivosti? Jak poznám, že si to jen nevymýšlím? Jaký má vnitřní práce dopad na skutečný život?

Reference:

„Poprvé mám menstruaci bez bolesti a od té doby co jsem byla na semináři jsem cítila takové mírné ťukání v oblasti 2. č. jako by se mi celý systém přestavoval:-) A rozhodla jsem se v létě jet do ciziny na vlastní pěst. Vždy jsem potřebovala mít k sobě někoho, kdo za mě vše zařídí. Nyní chci vše zvládnout sama! Těším se na další změny!“

Pavlína M.


Vnitřní žena/vnitřní muž – Proměna mé vnitřní struktury

Co to vlastně je vnitřní žena a muž? Jak se může proměňovat jejich struktura, když se s nimi pracuje?

Reference:

Chci ještě jednou poděkovat za báječný víkend na semináři “Vnitřní žena a vnitřní muž”. Ve velmi příjemné uvolněné atmosféře uběhl jako voda a já jsem se ocitla v proudu každodenního života… ale je to nějaké jiné než předtím… vlastně cítím velkou změnu, nedělám věci teď tak “na sílu”, ale tak nějak lehčeji, více žensky :-). Cítím teď, že se můj život konečně začal ubírat směrem, kterým skutečně chci, psychicky jsem více v pohodě a cítím se stabilnější. Ve snaze dopátrat se, jak v praxi vzkřísit svou vnitřní ženu, jsem o tom hodně přemýšlela, až jsem si při domácím úklidu způsobila ne vážné, avšak bolestivé zranění pravé ruky :-). No trochu to chytla i pravá nožka. Což mě přivedlo k tomu, že jsem všechno začala dělat levou rukou a skutečně jsem zjistila, že mi to nedělá žádné velké problémy. Těším se na další spolupráci mých dvou vnitřních miláčků…“

Petra M.


Vnitřní žena/vnitřní muž – Rozdvojí to, budu schizofrenní?

Když se v sobě začneme takto „rýpat“, rozdvojí nás to? Nebo naopak najdeme sjednocení a úlevu?


Vnitřní žena/vnitřní muž – Jak to ovlivní mé partnerství?

Věříte, že skutečná vnitřní práce ovlivňuje Vaše okolí? Vždy radím: harmonizujte vnitřní partnerství dřív než vnější! Pak se dějí zázraky.


Vnitřní žena/vnitřní muž – Jak to ovlivní mou práci?

Změna naší vnitřní dynamiky se může, ale nemusí, projevit v pracovní oblasti. Jak to máte Vy? Potřebujete uvolnit svůj potenciál? Posunout se na další úroveň?


Vnitřní žena/vnitřní muž – Jsme na tu práci připraveni?

Odkládání nedoporučuji. Pokud jste došli až sem, vsadím se, že jste připraveni :-).


TĚŠÍM SE NA VÁS