Účastnice, která úspěšně absolvovala mnou vedený výcvik  „Práce s lidmi“

Zpětná vazba k výcviku:

Ještě nikdy se mi do vyplnění dotazníku nechtělo s takovou radostí. Z výcviku stále profituji, vnímám to každý den. U mne jde ve větší míře o velký posun v osobním rozvoji. Ale pokud do profesního života zahrnu to, že se začínám realizovat na „vedlejšák“, je to naprosto díky znalostem z NLP.

1/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ dal do profesního života?  

Výcvik mi pomohl při hledání nejdůležitější odpovědi v mém tehdejším vnitřním zmatku. Takže díky tomu jsem zpět ve svém (opravdu dobrém i sebe rozvíjejícím) zaměstnání. Využívám zlepšených komunikačních schopností, takže se snažím používat tu komunikační část z NLP. Vylepšilo mi to pohodu při řešení situací, kdy třeba vznikají tlaky mezi kolegy kvůli množství práce k rychlému řešení… A s doplňujícími otázkami jsem zjistila, že i šéfové jsou „jenom lidi“ a dost věcí si člověk bere k srdci zbytečně. K tomu jsem začala dělat pravidelné kurzy s maminkami a dětmi a jsem vděčná za to, že jsem se odvážila s kůží na trh a mám výborné ohlasy. Není to činnost na uživení rodiny, ale je to veliká radost. A konečně techniky pracující s podvědomím jsem zkoušela s kamarádkami, které mě požádaly. Tyto hodlám do budoucna uplatnit ve větší míře.
Kolik % jeho obsahu odhaduješ, že využíváš nebo postupně využiješ v budoucnosti?
Nyní odhaduji, že používám možná 25% a jsem stále nadšená.

2/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ přinesl po osobní stránce? Jak podpořil tvůj osobní rozvoj?

V osobním rozvoji cítím, že jsem o velký kus pokročila. Techniky s podvědomím hodnotím moc pozitivně, každá z nich mi kousek pomohla. Téměř blahořečím srovnání hodnot, hlavně uvědomění si, které hodnoty žiji ve svých konkrétních činnostech. Nejvíc si na nich cením toho, že vždy jde o to, získat zdroje a pohled klienta, pro něj samotného. Nejde o žádné rady terapeuta, ani o terapeutovy vhledy, vnory atd. Považuji techniky za dobré, přímé cesty k vlastnímu vyššímu já. A pokud vedu klienta, pak k tomu jeho…

3/ Jak bys výcvik „Práce s lidmi“ celkově zhodnotila. Splnil tvé očekávání? Co bys vzkázala těm, co o něm uvažují? Stálo to za ty peníze?

Výcvik předčil mé očekávání. Hodně to bylo tím, že jsem se s NLP dříve nesetkala. Vřele doporučím kdykoli, komukoli a ještě přidám příběh spokojeného vykročení z životní krize. K penězům úsměvně: toto je případ, kdy jsem získala Mercedes za cenu Škodovky.


Reference ostatních účastníků výcviku zde