Vizualizace roku 2019

Zhmotnění naší osobní i pracovní vize v souladu s naším Vyšší Já

6.1.2019,  cena 1250 Kč 

k semináři dostanete jako DÁREK 1 x REISHI LUNÁRNÍ DIÁŘ 2019 A NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ 2019


Chtěli byste prožít rok 2019 co nejvíc podle svých představ?
Přáli byste si dobře ukončit staré a otevřít se novému?
Víte, že je možné projít rokem 2019 spojeni se svými vnitřními zdroji?
Na semináři budeme kouzlit, magnetizovat a přitahovat k sobě to nejlepší!


.Meditace

Na semináři setkáte s meditacemi od oblíbené autorky Sanay Roman, v rámci semináře je budu simultánně překládat do češtiny. Jedná se o velmi účinné světelné meditace podle Sanay Roman (vedené 25 minutové meditace) na vybraná témata. Neznám silnější a efektivnější vedené meditace, které tak dobře pracují s vaší energií, propojují vás s Vaším Vyšším Já, pozvedají osobní vibrace a díky tomu velmi rychle vedou k naplnění vašich cílů a záměrů.

Na semináři se setkáte s těmito meditacemi:

meditace_the_universe_is_perfect Vesmír je dokonalý: Přestaň se namáhat
(The Universe Is Perfect: Stop Efforting) V hloubce sebe víš, že všechno perfektně funguje a že žiješ v bezpečném, hojném a milujícím vesmíru. Uvolni se a dovol ať se tvá cesta odvíjí snadno, s důvěrou a odevzdaností svému vyššímu dobru.
reprograming Přeprogramování na buněčné úrovni
(Reprogramming at a Cellular Level) Změň svůj život prací na buněčné úrovni. Přeprogramuj své DNA a dosáhni svých cílů a snů. Použij tuto techniku, pokud chceš zhubnout, změnit svůj image, zrychlit svůj duchovní růst a mnohem víc.

Témata a techniky se kterými se na kurzu setkáte
.

vize

Vize – aneb umění vytvářet cíle v souladu se sebou

„Bez vize je krize“ A vskutku vize je zhmotnění našeho směru. Vědět, co si přeji, co mě vyjadřuje a kam směřuji je něco, čemu se budeme na semináři věnovat. Čekají nás techniky z NLP, nalaďování, vizualizace, magnetizace… Dostanete návod, který vám může sloužit celý život.

vnitrni_zdroje

Vnitřní zdroje – aneb máme vše co potřebujeme

Ano, jen to potřebujeme správně přeskládat. Každý člověk má v sobě všechno, co potřebuje k vyřešení svých problému a k tomu žít život jaký si přeje. Život je výzvou k posílení svého nitra. Budeme aktivovat svoje zdroje a ty nejpotřebnější vneseme do celého roku. Přesněji řečeno do našeho obrazu o něm a do našich neuronů v mozku, takže tam budou, až je budeme potřebovat.

prace_s_casem  

Práce s časem a individuální časovou osou

Odpoledne nás čeká krásná práce s časovou osou, kterou v sobě všichni nosíme (často nevědomě) a to má mocný vliv na to jak se díváme na svět a jak ho prožíváme. Je to velmi silná a účinná technika z NLP. Máte se na co těšit :-).

12_obdobi

12 období a témat v roce

Seminář je počátečním bodem, celý rok je realizační plochou, vy jste tvůrcem, režisérem a svět svědkem. Pomocníkem na cestě může být můj plánovací lunární diář. Každý účastník jako dárek 1 x diář pro následný rok.

Organizační záležitosti:
.

Místo konání: Seminář bude probíhat v Praze, přesnou adresu pošlu po přihlášení.
Termín kurzu: 6.1. 2019 neděle 10:00 – 18:00, plánovaná 1,5 h pauza na oběd.
Cena kurzu: 1.250 Kč (1200 Kč při platbě zálohy do 31.12.2018)

Přihláška: napište mi na mail kolouchova.kveta@seznam.cz Vaše jméno, telefon a pokud víte tak též datum, čas a místo narození, v případě akutních dotazů mi zavolejte: K. Kolouchová – 608 498 088
Záloha a platba předem: Zálohu 500 Kč nebo celou částku předem, pošlete prosím na účet: 2000268946/2010. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo. Děkuji.


TĚŠÍM SE NA VÁS!