Nabízím spolupráci lidem, kteří mě mohou osobně doporučit svým známým, klientům či návštěvníkům svého webu.

Květa profilováPodstata

Spolupráce tkví v tom, že pokud doporučíte nějaký můj produkt (kurz, výcvik atd.) někomu dalšímu a on si ho na základě Vašeho doporučení objedná (a koupí), dostanete ode mě odměnu. Říká se tomu affiliate partnerství. Partnerská spolupráce. Vy tím pro mě totiž uděláte marketingovou část a můžete si tak přilepšit.

Podmínka

Mojí osobní podmínkou pro propagaci mých živých akcí je to, že mě musíte osobně znát, abyste měli představu o tom, co doporučujete. To je myslím rozumné, ne?

Výzva

Pokud se osobně známe, chodíte ke mě na akce nebo jste na ně v minulosti chodili a máte-li se mnou dobrou zkušenost, neváhejte a zkuste to. Je to dobré pro Vás, pro mě i pro lidi, kterým tím možná pomůžete.

Provize

Skutečně se stáváte článkem mezi mnou a mým budoucím klientem a proto Vám chci nabídnout provizi. Ušetříte mi totiž za marketing. Já věřím, že nejlepší je doporučení spokojených klientů, kteří by stejně přirozeně doporučovali to, co se jim osvědčilo.  Moje nová klientela je tvořena z 80% z osobního doporučeníPokud jste tedy mí spokojení klienti, je tato nabídka určena Vám!

Vložte svůj e-mail a získejte více informací, výši provizí a postup jak na to.

* Email:
Jméno: