Ucelený systém technik a postupů pro práci se sebou a s klienty. Naučíte se 15 technik pro práci se sebou samými a pro práci s lidmi. Poznáte a naučíte se tři jazykové modely (VAKOG, metamodel, metaprogramy), které Vám pomohou porozumět sobě i druhým. Vyřešíte si spousty svých témat a problémů, rozpustíte iluze a celkově pozvednete svou energii. Z části se jedná o techniky z NLP (neuro-lingvistického programování). Jde o kompletní výuku (teorie, demo ukázky, praxe, zažití, analýza), kde získáte zkušenosti a znalosti i pro vedení sezení s klientem.

Formát tři víkendy léto 2018

Předběžné termíny: víkendy domluvíme společně (aby to vyhovovalo všem zúčastněným)

vycvik_prace_s_lidmi

Cena: 15.500 Kč při platbě najednou  (nebo 3 x 5500 Kč při platbě na splátky)

6 důvodů proč do toho jít   Podrobněji o výcviku  Termíny, cena a přihlášení   Reference


Je Výcvik to pravé pro Vás?

 

 • „Výcvik mi pomohl získat sebevědomí, abych se konečně pustil do terapeutické praxe“. J. Beránek
 •  „Výcvik mě doslova popohnal v mém osobním rozvoji, ukázal cestu, jak být více ve svém nitru, žít přítomností, cíleně se naučit odpočívat a stanovovat si své hranice a také je vůči jiným dodržovat“. H. Dorflerová
 • „Výcvik mi přinesl odvahu vyjít na světlo světa se svými zkušenostmi, které jsem načerpala za posledních 5 let.“ K. Klapková
 • „Tento výcvik je velmi výživný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Doporučil bych ho úplně každému, kdo to s terapeutováním myslí vážně“. J. Havelka

Chcete-li se tedy naučit pracovat sami se sebou a s druhými + celkově rozvinout své schopnosti a komunikaci, je to to pravé pro Vás.


Co se naučíte:

 

Získáte zkušenosti a znalosti. Naučíte se 15 technik pro práci s lidmi a tři jazykové modely (VAKOG, metamodel, metaprogramy). Z části se jedná o techniky z NLP (neuro-lingvistického programování).

 • „Je až k neuvěření, kolik informací jsme stihly během výcviku obdržet, vstřebat a zařadit do svých životů.“ M. Krausová

Všechny techniky je možné dále rozvíjet a kombinovat, takže budete mít opravdu hodně variant v záloze… Pro letmou představu viz obrázek technik.

 • “ NLP techniky se staly součástí mého života. Dodali mi nové zdroje a spousty informací k tomu, abych to mohla použít„. Alena Fadrhoncová
 • „V mém profesním životě zatím použiji 70% obsahu výcviku, terapeutické a koučovací techniky začnu určitě využívat v budoucnosti“. R. Syrová

Pokud máte o kurz zájem napište mi, děkuji. kolouchova.kveta@seznam.cz


6 důvodů, proč do toho jít

vycvik duvody

1. důvod – Dám Vám výběr těch nejlepších a nejpraktičtějších technik, co umím

Absolvovala jsem mnoho typů výcviků a kromě toho, že jsem do nich investovala stovky hodin času (nyní to je již více 3000 hodin čistého času) a sta tisíce korun, vytřídila jsem ty nejlepší techniky. Věřím, že Vám mohu pomoci Vaší cestu o něco zkrátit. Pracuji mnoho let s lidmi a to jak individuálně, tak i ve skupinách. Vytvářím si vlastní programy, kurzy, výcviky, cvičení i meditace či transy. Propojuji prostě všechno, co jsem se naučila do nových věcí. Pracuji na sobě a a dále rozvíjím to, v čem jsem dobrá:-). Předám Vám znalosti o tom, co v praxi funguje a naučím Vás to.

Nenahradím Vám studium oborů, které jsme vystudovala (NLP, Voice dialogue, Systemické konstelace, Chakra alchemy apod.), to by nebylo správné ani možné (navíc rychlo-kvašáky dělám jenom z okurek :-)), ale pomůžu Vám projít kvantovým skokem pokud:
a/Chcete na sobě pracovat – a udělat velký posun ve svém osobním růstu

b/ Nemáte výcvik zaměřený na poskytování sezení a konzultací. Pak tedy vybudujeme základy, sebevědomí a získáte dovednost začít dávat kvalitní poradenství již nyní. Sami si pak případně vyberete směr, kterým se budete v budoucnosti hlouběji zabývat.

c/ Pokud máte nějaký příslušný výcvik, školu nebo techniku, a chcete doplnit a rozšířit své schopnosti a dovednosti o vhodné techniky a další způsoby práce s lidmi.


 2. důvod – Všechno prožijete na vlastní kůži

U každé techniky budeme dělat demo-ukázku, abyste vše viděli na vlastní oči a prožili na vlastní kůži. Díky tomu si v průběhu kurzu vyřešíte i některá svá vlastní témata. V průběhu výcviku i po něm, budete mít možnost se mnou cokoliv probrat emailem, telefonicky nebo osobně.

 • Výcvik mi přinesl vnitřní vývoj. Přirovnala bych to k novému autu. Když jsem přišla na výcvik, měla jsem auto s 5 rychlostním systémem řazení. Nyní mám těch rychlostí 10 a řadím dle potřeby.“ R. Synková

3. důvod – Dostanete rady šité přímo na míru

V počtu účastníků do 10 lidí pracuji velmi adresně s Vámi. Konkrétní znalosti a dovednosti, které se naučíte, Vám pomůžu aplikovat na Vaší situaci, nabídku či poradenskou praxi. Chci znát datum, čas a místo Vašeho narození, vytvořím si Vaší osobní mapu (ať už astrologickou, numerologickou nebo human-designovou) a dostanete konkrétní tipy pro Vás. Můj úspěch je to, když uspějete Vy:-).


4. důvod – Přeprogramovávání Vašeho podvědomí pomocí transů a vizualizací

Součástí výcviku jsou mnou vedené transy/vizualizace, při kterých si odpočinete, načerpáte sílu, spojíte se se zdroji a integrujete výuku. Výborně doplňují výuku pro naši racionální vědomou část mysli. Naše podvědomí má totiž také svoje učení a to mu dopřejeme ve stavu uvolnění, v transu. Musím říct, že to byla jedna z oblíbenějších částí. Funguje to, i když „usnete“. 🙂

 • Oceňuji závěrečné transy, citlivost přednesu a volbu hudby i slov. Byl to bonbónek navíc, který potěšil mou ženskou duši“. L. Pavlíková

5. důvod – Kvalitní výukový materiál je samozřejmostí

Ve většině trénincích, které jsme prošla, jsme nedostávali skripta. Jsem studijní typ, takže moje zápisky z výcviků byly vždy velmi žádané a kopírované:-). Pro Vás je mám dokonale propracované. Budete se mít o co opřít a plně se věnovat prožitku a nácviku dovedností.

 • „Velkou devízou výcviku bylo i to, že nám Květa poskytla skripta, díky kterým jsem mohla mnohem snáze porozumět i knihám, která tato témata zpracovávají. Bez skript by to pro mě nebylo možné.“ R. Syrová

6. důvod – Bonus navíc: noví kolegové, další vzdělávání a profil na mých stránkách

Všechny běhy se krásně sehrály – byla to skvělá parta:-). Spolupráce, supervize a nástavby pokračují a účastí na výcviku se symbolicky stáváte součástí naší „rodiny“ a získáváte současné i budoucí kolegy:-). Projdete-li výcvik individuálně, máte možnost účastnit se nástavby a supervizí ve skupině.

 • “ Výcvik se mi velmi líbil a ráda budu vzpomínat na chvíle strávené s báječnými ženami“. V. Lančaričová

Všichni účastníci také získávají profil a doporučení na mých stránkách. Můžete si přečíst jejich reference o výcviku.

Podrobněji o výcviku – ve skupině a individuálně

VE SKUPINĚ:

Postup při výuce techniky 

 • Úvod do techniky a demo ukázku techniky na konkrétním problému jednoho z účastníků
 • Vysvětlení, analýza, teorie – kdy a jak techniku použít, dotazy
 • Zkoušení, nácvik dovednosti (dle časových možností, alespoň částečně)

Výcvik navíc obsahuje pravidelné bloky pro komunikační dovednosti a trans neboli vedenou vizualizaci pro všechny zúčastněné (integrace učení, práce na sobě, rozvoj vašeho potenciálu)

Zkoušet si dané techniky bude pravděpodobně potřeba i mimo setkání. Nechtěla jsem Vám zbytečně protahovat a prodražovat výcvik tím, že byste v placeném čase nacvičovali ve dvojicích, když to můžete udělat kdykoliv vzájemně později a výměnou. Velmi se to osvědčilo. A to zcela nad má očekávání. Účastníci se opakovaně scházeli v průběhu výcviku a trénovali, co se naučili. Pokud chcete začít dávat sezení s klientem, tak je praxe nezbytná, takže počítejte ve Vašem rozvrhu s cca 3 hodinami času týdně navíc na nácvik.

INDIVIDUÁLNĚ:

Postup při výuce techniky 

 • Vlastní sezení na dané téma (Demo, které současně řeší Vaše problémy)
 • Vysvětlení, analýza, teorie – kdy a jak techniku použít
 • Úkol na doma –  vyzkoušení techniky do příště

Výcvik navíc obsahuje pravidelné bloky pro komunikační dovednosti a trans neboli vedenou vizualizaci ŠITÝ NA MÍRU přímo Vám (integrace učení, práce na sobě, rozvoj vašeho potenciálu)


Co se naučíte

 

Naučíte se techniky z NLP (=neuro-lingvistického programování), koučinku + kombinace dalších technik. Nyní nemá smysl vyjmenovat odborné názvy jednotlivých technik, to si necháme na výcvik. Teď je pro Vás spíše užitečné přečíst si, co budete po výcviku s klientem umět.

1/ Techniky vedení setkání s klientem – úplně od začátku až do konce. Práce s tělem, emocemi, slovem… Zdokonalit se v umění zrcadlit druhého, budovat důvěru a úspěšně vést sezení. Udržet si své hranice. Nezaplétat se. Být co nejprofesionálnější a přesto blízký a osobní.
2/ Umět definovat, co je skutečná klientova „zakázka“. Správně komunikovat, získat informace, které jsou důležité a předat informace vhodnou formou, která respektuje druhého a přesto ho vede tam, kam klient skutečně chce.
3/ Pomoci klientovi najít to, co chce, co k tomu potřebuje a jak toho dosáhne.
4/ Orientovat se na zdroje a řešení spíše než na problémy a proč věci nejdou…
5/ Práce se zdroji, posílení určitých kvalit, zpřístupnit vnitřní sílu v situacích, kde se jí klientovi dříve nedostávalo.
6/ Diagnostikovat, kde je zádrhel, naučíme se vhodné techniky pro identifikaci problému, když jsou věci příliš zmatené, když něco chybí a neví se co.
7/ Pročištění minulosti, projasnění budoucnosti a nalezení zdrojů, nadhledu, směru.
8/ Práce s přesvědčeními, s hodnotami, nalézání souladu mezi jednotlivými lidmi (partnery obchodními, osobními i týmy apod.)
9/ Zpracování negativního zážitku, který nás dodnes negativně ovlivňuje
10/ Technika pro práci na projektu, předjímání výzev a hledání řešení jak technických tak osobních
11/ Rozpuštění klientova závislostního vztahu k druhé osobě. Léčení vztahu, ve kterém klient „ztrácí sám sebe“
12/ Naučíme se techniky pro změnu automatického nutkavého chování či nevhodného návyku
13/ Naučíme se pracovat s vnitřními rozpory, pokud jsou v člověku dvě nebo více částí, kdy každá chce něco jiného…
14/ Technika pro získání nadhledu nad situací, podívat se na věci očima druhého, nalezení řešení
15/ Integrující technika pro práci s naší hlavou versus naším srdcem versus naším břichem🙂

Bude toho dost a bude to výživné:-).
Podívejte se na video-reference účastnic prvního běhu:


Termíny, cena a přihlášení

SKUPINOVÁ (minimálně 4 osoby)

Termíny:léto 2018

Předběžné termíny: 3 víkendy domluvíme společně (aby to nekolidovalo s dovolenými)

Cena: 15.500 Kč při platbě najednou  (nebo 3 x 5500 Kč při platbě na splátky)


Po osobní domluvě je možná též varianta:

INDIVIDUÁLNÍ (pro jednu osobu):

Termíny:  individuální domluva na 16 sezeních v délce 2,5 hod

Cena: 30.000 Kč při platbě najednou (nebo 2 x 15.500 Kč, nebo 4 x 8.000 Kč)

Vím, že 30.000 není málo, je to však  750 Kč za hodinu. Získáte individuální výuku a terapii v jednom. Vím, že pro někoho je toto mnohem příjemnější varianta než skupina.


PÁROVÁ (pro dvě osoby)

Termíny:   společná domluva na 16 sezeních v délce 2,5 hod

Cena pro jednoho: 20.000 Kč při platbě najednou (nebo 2 x 10.500 Kč, nebo 4 x 5.5000 Kč)

Vím, že 20.000 není málo, je to však  500 Kč za hodinu. Získáte téměř individuální výuku a terapii v jednom (poloviční počet sezení). Vím, že pro někoho je to mnohem příjemnější varianta než skupina.Ať už zvolíte, individuální nebo skupinovou výuku, jsem přesvědčená, že tato investice se Vám ve velmi krátkém čase několikanásobně vrátí a bude dále vracet i v budoucnu. Myslím, že je dobré, když k ceně výcviku řeknou něco ti, kteří ho již absolvovali:

 •  Stálo to za ty peníze“ R. Synková
 •  „Toto je případ, kdy jsem získala Mercedes za cenu Škodovky!“ V. Plhoňová
 • “ Za ty peníze to jistě stálo. Očekávání byla splněna.“ J. Beránek
 • Kurz doporučuji, stojí za ty peníze, ale je náročný a hodně intenzivní.“ R. Syrová
 • Cena kurzu byla přiměřená a stálo mi za to jezdit z Brna do Prahy a vstávat ráno v 5 hodin“ K. Hollá
 • Výcvik je dobrá investice, jejíž „následky“ oceníte na mnoha úrovních svého Bytí již v průběhu kurzu. A pokud si myslíte, že si ho „nemůžete dovolit“, věřte, že můžete.“ M. Krausová

   

Práce s lidmi…

Když klient přijde, má problém a chce od Vás pomoci. Jde o to umět klást správné otázky, najít a sdělit to podstatné, být na stopě a přesto plynout…

Lidé jsou různí, jejich problémy mají různé jmenovatele, je proto dobré mít v zásobě dostatek technik a způsobů, jak druhému pomoci, najít jeho řešení.

Mluvit jeho jazykem, pomoci mu k vhodnému prožitku, vést ho tam, kde mu bude prostě lépe…

… a pomoci mu, aby se v tom ukotvil a řešení přenesl do života.

Možná jste už zjistili nebo časem zjistíte, že nejde prioritně o techniky, ale o to kým jste, co vyzařujete a jaký je váš záměr pro práci s lidmi… Ale bez dovedností, které můžete neustále zlepšovat a prohlubovat, to taky většinou nejde, že? 🙂


TĚŠÍM SE NA VÁS


Video-reference účastnic prvního běhu + co řekli o výcviku další účastníci