série 8 večerních workshopů zaměřených na zvýšení vnitřní přitažlivosti pro vhodného partnera

Vnitřní žena muž

Cílem je rozpustit vnitřní překážky, které nám brání v nalezení partnera.

Dostat se do vibračního souladu se svým přáním a tím jej doslova zhmotnit.

Jednotlivé workshopy rozložené v čase postupně budují naší magnetickou energii!

8 vibračních posunů (=magnetizací)

.

Magnetizace 1.

Rozhodnout se přeprogramovat na šťastný vztah. A začít vědomě tvořit.

Magnetizace 2.

Objevit, co skutečně chci a energetizovat si vizi vhodného partnera pro mě.

Magnetizace 3.

Zpracovat svou minulost natolik, abych se mohl/a otevřít  budoucnosti s vysněným partnerem.

Magnetizace 4.

Zbavit se strachu spojenému se vztahy a otevřít se naplněnému partnerství.

Magnetizace 5.

Být ženou, jakou chci být a stát se magnetem pro toho pravého.

Být mužem, kterým chci být a stát se magnetem pro tu pravou.

Magnetizace 6.

Milovat sebe sama a stát se tak magnetem pro lásku.

Magnetizace 7.

Být sám/a sebou a nalézt zdravé sebevědomí a sílu pro vztah.

Magnetizace 8.

Přitáhnout si do života Partnera Duše

Možná je to pro Vás nové, možná spoustu věcí znáte a četli jste o nich. Pokud si však přejete partnera svých snů a nemáte ho, neuvedli jste své znalosti do praxe. Na workshopech učiníme ze znalostí skutečné dovednosti a z dovedností vytvoříme v průběhu celého kurzu perfektní návyk. Návyk úspěšně si tvořit v životě to, co opravdu chcete. Život se stane jiný, lepší. S partnerem. Chcete?


Jak probíhají workshopy?

Workshop je mnohem více než teoretická přednáška. Je to proces, který mění vibrace každého účastníka, který se zapojí. Jeho součástí je přednáška a povídání na dané téma, plné jednoduchých cvičení a otázek, která uděláme přímo na místě. Velmi důležitá a klíčová je dále prožitková část – cvičení, proces, prožitek, který zpracovává dané téma a který je klíčem k transformaci každého účastníka. Na workshopu je samozřejmě prostor na individuální otázky a sdílení. Součástí workshopu je také řízená vizualizace, meditace nebo trans. Workshop je z podstaty věci, a v zájmu zachování kvality, možné uskutečnit pro menší skupinku lidí (6-12 lidí). V každém workshopu budujeme magnetizační energii a uvádíme se hlouběji do souladu sami se sebou. Výsledky na sebe obvykle nenechají dlouho čekat.


8 workshopů podrobněji

.

1. Naladit nástroj – přeprogramovat se na šťastný vztah

Hned prvním workshopem začneme budovat svou magnetizační energii pro vhodného partnera. Můžete změnit svůj život, najít partnera a zažívat s ním vztah, který se vymyká předchozím zkušenostem. Zjistíme, co se potřebujeme naučit a rozvinout a uděláme to. Přeprogramujeme se na mentální, emoční a buněčné úrovni.

2. Vize ideálního partnera pro Vás

Zkonkretizujeme své vibrace a ukotvíme v nich to, co chceme zhmotnit. Vytvoříme Vaší vizi ideálního partnera a mnohem víc. Předejdeme častým chybám, omylům a iluzím a místo toho si zaděláme na úspěch :-).

3. Vyřešit minulost

Zaseknutí v minulosti nebo její nedostatečné zpracování snižuje vibrace pro ideálního partnera. Co to znamená mít vyřešenou minulost ve vztazích? Jak to vibračně vypadá? Ovlivňují Vás staré záznamy, programy a modely? Budeme ladit minulé vztahy až do dětství a vyčistíme nevhodná přesvědčení s tím spojená.

4. Zbavit se strachu

Negativní emoce  a strachy snižují naše vibrace pro vhodného partnera. Podíváme se na nejčastější strachy ze vztahů a co s nimi. Čeho se bojí ženy, čeho se bojí muži a čeho se možná bojíte Vy? Na tomto workshopu projdeme kvantovým skokem ve zpracování strachu, péči o sebe a otevření srdce.

5. Být ženou, kterou chci. Být mužem, kterým chci

Klíčem k naplněnému partnerství je přijetí mužského a ženského principu a postavení se do své síly. Jakkoliv obecně to možná zní, existují velmi konkrétní kroky a indicie, které ukazují, jak na tom jsme. Chcete-li se otevřít naplněnému vztahu, je třeba prohloubit či uzdravit vztah k sobě a k opačnému principu.

6. Zdravá sebeláska a sebepřijetí 

Co je a co není sebeláska?  Sebeláska je základ vibračního souladu a tím i magnetizační práce pro přitažení partnera snů. Zharmonizujeme svůj hlavní magnet: srdce. Prohloubíme svou sebelásku a staneme se magnetem. Nepochybujte, že to dokážete.

7. Jak zvýšit své sebevědomí 

Najdeme, prohloubíme a posílíme své sebevědomí. Tento workshop se Vám bude líbit. Zvýšíme své vibrace, vytvoříme nové neuronové spojení a posílíme své vnitřní zdroje. Když je člověk sám sebou a věří si, stává se magnetem pro vhodného partnera.

8. Partner duše – Životní partner

Po předchozích workshopech, budeme mít již „nabudovanou“ energii a vibraci připravenou k tomu, vyslat do světa naši žádost přitáhnout si Partnera Duše a jednoduše si počkat, až se naše přání splní. Po pravdě budeme svou vnitřní prací magnetizovat toto přání celou dobu, na každém workshopu.

Po osmi týdnech vytrvalé vnitřní práce, přijde velká odměna – vydejte se jistou cestou k partnerství svých snů!


 Organizační záležitosti

Délka kurzu: 8 workshopů (3,5 hod) – celkem 28 hod

Vede: Květa Kolouchová – profil zde

Cena:  jednotlivý workshop: 350 Kč, celý cyklus 2500 Kč

Termíny: momentálně není vyhlášen, máte-li zájem, napište mi – kolouchova.kveta@seznam.cz