série 11 večerních workshopů 

mm

Můj nejosvědčenější a praxí prošlehaný program :-).


TERMÍNY:

seminář není aktuálně vyhlášen


Cíl všech setkání

Stát se vědomým tvůrcem svého života neboli Mistrem Manifestace ve hmotě :-). Jinými slovy: zvýšit svou přitažlivosti pro hojnost a peníze a tím je přitáhnout do svého života, vyčistit stará omezující přesvědčení a dovolit si žít život jaký bychom si přáli.


Téma jednotlivých workshopů
.

Datum Název Téma a cíl Meditace večera
23.3 1. ŽÍT SVŮJ POTENCIÁL  Vnitřní i vnější vize sebe sama. Otevřít se svému potenciálu. Jak se správně rozhodovat. 1. Hojnost (ze série Tvoření peněz)
2. Napojení na Duši a Průvodce (ze série Tvoření peněz)
30.3 2. FINANČNÍ A PRACOVNÍ PŘESVĚDČENÍ a neb jak je najít, změnit a bohatnout:-) Objevit vlastní nevhodná přesvědčení a umět s nimi pracovat.  Čištění přesvědčení a starých programů (ze série Tvoření peněz)
13.4 3.  JÁ A PENÍZE aneb jak zvýšit svoji přitažlivost? Energie a polarita peněz. Jak mohu svojí přitažlivost pro ně zvýšit? Magnetizace (ze série Tvoření peněz)
20.4 4. KVANTOVÝ SKOK ve vědomí a v životě Zhmotnění našich vizí cílů a snů v tom nejrychlejším možném čase. Konec odkládání. Projít kvantovým skokem
27.4 5. SÍLA A PODPORA RODU aneb jak si dovolit být úspěšnější a bohatší než mí rodiče a předci Práce s rodinným systémem pro získání podpory a požehnání vlastní hojnosti  Úspěch (ze série Tvoření peněz)
4.5 6. OTEVŘÍT SE HOJNOSTI a uvidět své vnitřní zdroje Otevřít se hojnosti na všech úrovních. Na úrovni chování, vnitřních zdrojů, motivací, přesvědčení, identity apod… Uvolnění pochybností a strachů (ze série Tvoření peněz)
11.5 7. OČISTOU ENERGETICKÝCH STRUKTUR K HOJNOSTI  Očištění svého pole, pole rodičů a rodu až 7 generací nazpět Čištění aury, energie a práce se světlem (ze série Tvoření peněz)
18.5 8.  JÁ, MOJE HODNOTY A PENÍZE aneb jak žít naplno  Práce s hodnotami, nalezení a začlenění i nevědomých hodnot…  Probuzení svého prosperujícího Já (ze série Tvoření peněz)
25.5 9. MOJE PRÁCE OČIMA VNITŘNÍ ŽENY A VNITŘNÍHO MUŽE Chce váš vnitřní muž i vaše vnitřní žena totéž? Jaké je jejich řešení? Cesta k nalezení harmonie. Moje dokonalé povolání
1.6 10. MOJE PŘEKÁŽKA – a jak se s ní vypořádat Já-cíl-překážka. Co je moje hlavní překážka? Jak jí víc poznat a jak s ní pracovat? Čištění bloků
8.6 11. ŽÍT SVŮJ TVOŘIVÝ POTENCIÁL Poznat svého vnitřního vizionáře, realizátora a kritika a nalézt mezi nimi harmonii a spolupráci. Rozvíjení tvořivosti a přitahování nápadů

 .
O VIZUALIZACÍCH A MEDITACÍCH

tvoření pěnez

Připravte se na velmi účinné cca 25 minutové světelné meditace podle Sanay Roman. Překládám je simultánně do češtiny. Neznám silnější a efektivnější vedené meditace, které tak dobře pracují s Vaší energií, propojují Vás s Vaším Vyšším Já, zvedají osobní vibrace a díky tomu velmi rychle vedou k naplnění Vašich skutečných cílů a záměrů. Je přirozené, že některé meditace Vám sednou lépe, některé úplně dokonale:-). Ze zkušenosti vím, že každý účastník má z těchto meditací užitek. Ještě se nenašel nikdo, komu by to nic pozitivního nedalo. Naopak, mnozí účastníci si meditace samostatně objednávají a praktikují je dál sami. Neboť opakováním se výsledky prohlubují, ukotvují a zlepšují. Všechny meditace se dají objednat na webových stránkách jejich autorky Sanay Roman www.orindaben.com. V rámci kurzu Mistr Manifestace Hojnosti projdete osmi meditacemi ze série Tvoření Peněz (Creating Money) a dalšími 4 meditacemi.


BENEFITY Z KURZU
aneb v čem se po celé sérii workshopů z Mistra Manifestace Hojnosti posunete?

 • v umění cítit se dobře a tvořit si realitu, kterou chcete
 • v identifikování nevhodných přesvědčení, která vám brání v tom, co chcete a ve schopnosti s nimi pracovat. Získáte sadu svých vlastních afirmací, šitých přímo na míru.
 • v zaměření se na zdroje a řešení více než na problémy. Bude se vám čím dál víc dařit vnímat problémy spíše jako výzvy k růstu a setrvání ve vlastním středu.
 • ve schopnosti prožívat vděčnost za to co je a přijímání života.
 • v umění plánovat i plynout.
 • ve schopnosti vytvářet svůj cíl a v motivaci k jeho dosažení
 • ve schopnosti zvýšit svou přitažlivost a magnetičnost pro to, co chcete
 • v používání intuice a vhledů, představivosti a předvídání při vytváření sebou určených cílů
 • v schopnosti nechat se vést svým Vyšší Já a ve vnímání jeho znamení.
 • v reakci na zpětnou vazbu tak, abyste dosahovali svého cíle, záměru, snu.
 • a zmagnetizujete si hojnost… 

PROGRAM WORKSHOPŮ PODROBNĚJI:

 

1. ŽÍT SVŮJ POTENCIÁL

Téma: Vnitřní i vnější vize sebe sama. Kým se chci stát? Umět se podívat na to co chci, správně formulovat své cíle a své vědomí k jejich dosažení. Práce s vnitřními zdroji. napojení se na své Vyšší Já, takže mé cíle budou v souladu s mým vyšším posláním. Součástí workshopu: zážitkové cvičení a dvě řízené meditace, sdílení, zpětná vazba

Meditace 1:
Hojnost
hojnost

Můžeš mít cokoliv chceš – více peněz, lásky, úspěchu, přátel, zdraví, volného času. Nauč se přijímat, věř, že si to zasloužíš a otevři se neomezené radosti a prosperitě. Zvyš důvěru v sebe samého a ve Vesmír.

Meditace 2:
Napojení na Duši a Průvodce
průvodci

Pracuj s poradci, kteří ti pomohou vytvářet peníze a naplňovat tvé vyšší poslání. Setkej se a pracuj se svou Duší, která je vždy plná hojnosti.


2. FINANČNÍ A PRACOVNÍ PŘESVĚDČENÍ

aneb jak je najít, změnit a zbohatnout:-)

Téma: Přesvědčení mají velkou moc. Vytváří nám realitu. Chceme-li něco změnit je třeba pracovat na nich. Jak je najít a jak je změnit? Co když ještě ani nevíte, že jste možná vlastníkem tří nejčastějších přesvědčení o penězích a práci, které vám znemožňují hojnost? Lidé tuto vnitřní práci často podceňují a pak se jim často nevede dobře. Snaží se měnit vnější podmínky například změnou práce nebo větší pracovní výkonností, ale konečné výsledky jsou často podobné… Třeba je na čase s tím něco udělat…? Cílem večera je uvidět souvislosti, najít a vyčistit svá nevhodná přesvědčení. Vytvořit si vlastní účinné afirmace šité na míru.
Součástí workshopu: přednáška, sdílení, cvičení na nalezení nevhodných přesvědčení, práce s nimi a meditace na na čistění starých programů.

Meditace:
Čištění přesvědčení a starých programů
čistění programů

Tvůj život se může velice rychle změnit, když změníš své přesvědčení, protože přesvědčení vytvářejí tvojí realitu. Toto je silný a život měnící proces, ve kterém uvolňujeme přesvědčení, která nám již neslouží a ustanovujme nová


3. JÁ A PENÍZE

aneb jak zvýšit svoji přitažlivost?

Téma: Jakou pro Vás mají peníze energii a polaritu? A jak Vaší přitažlivost pro peníze ovlivňují Vaše postoje, hodnoty a přesvědčení o nich? Přitažlivost pro peníze? Co to je a jak jí zvýšit? Podíváme se, jak na tom jste aktuálně s vnitřní přitažlivostí pro peníze, co by šlo změnit? Co by se dalo zlepšilo? Jaké výzvy je třeba pochopit, jaké vnitřní zdroje rozvinout? Najdete pro sebe velmi konkrétní odpovědi, přesvědčení, afirmace, směr. Součástí workshopu: zážitkové konstelační cvičení a meditace.

Meditace:
Stát se magnetickým
magnetizace

Můžeš se naučit stát se magnetem na peníze a přitáhnout hojnost. Přeprogramovat se na hojnost na buněčné úrovni.


4. MŮJ KVANTOVÝ SKOK

Téma: Vize sebe sama a svých cílů rozpracovat do jednotlivých kroků. Kvantový skok. O intuici, představivosti a předvídání ve vytváření svých cílů a záměrů. Naším cílem bude vytvořit si pracovní či jiný cíl a rozpoznat jednotlivé kroky, které jsou k tomu potřeba. Budeme pracovat na dvou liniích: vnitřní vývoj a vnější změny. Na tomto setkání si člověk vytvoří nejen celkem jasnou představu o tom, kam jde, čím začít a jaké jsou jednotlivé fáze cesty vedoucí k cíli, ale posílí i svou vnitřní přitažlivost pro svoje cíle a záměry a udělá tak kvantový skok ve svém vědomí. Vhodné pro jakýkoliv projekt či činnost, kterou se zabýváte. Součástí workshopu: zážitkové cvičení a řízené meditace, sdílení, zpětná vazba

Meditace:
Projít kvantovým skokem
kvantový skok

Zrychli vytváření změn, které bys chtěl ve svém životě vytvořit. Budeš pracovat se zrychlováním času, láskou ke změnám a růstu, čištění bloků a schopností zůstat vyrovnaný, zatímco vyjdeš vstříc kvantovému skoku v nějaké konkrétní a ve všech oblastech svého života.

 


5. SÍLA A PODPORA RODU

aneb jak si dovolit být úspěšnější a bohatší než mí předci

Téma: Podvědomá věrnost rodinnému systému do kterého patřím nebo (i) nevědomá snaha se z něj vyčlenit, nás ovlivňuje možná víc než tušíme nebo si chceme připustit. Byli jste vždy chudí? Dovolil si ve Vaší rodině být někdo úspěšný? Nebo se jen pracovalo do úmoru a nic moc z toho? Koníčky byli spíš pro zábavu a nic si za ně nekoupíš. Do práce se přeci musí, ne?  Cíl: Dovolit si víc :-). Co nás čeká: Tento večer nás čeká konstelační rituál s rodiči (v zastoupení). Získání jejich podpory a požehnání. Každý účastník projde konstelačním rituálem a v něm svým individuálním procesem. Nejedná se o katarzní nebo silně emoční techniku, i když slzička dojetí se často objeví. Součástí workshopu: přednáška, sdílení, konstelační rituál, meditace

Meditace:
Úspěch

úspěch

Uvolni svůj strach ohledně úspěchu či selhání. Představ si svůj úspěch v každé oblasti svého života; jdi za hranice dřívějších omezení a dovol si splnění svých snů. Staň se více sebevědomým, přijmi a miluj sebe sama a ciť se úspěšně.


6. OTEVŘÍT SE HOJNOSTI

a uvidět své vnitřní zdroje

Téma: Chcete-li změnu a otevřít se hojnosti, měla by proběhnout na všech úrovních. Na úrovni chování, vnitřních zdrojů, motivací, přesvědčení, identity apod…. To co se tento večer naučíte, budete moci dále používat nejen jako techniku pro umožnění harmonické změny ale i jako „diagnostickou pomůcku“ pro identifikování problému a nalezení řešení na různých úrovních. Je to jemná a přesto velmi mocná technika, schopná měnit mnoho věcí. Cíl: Ke změně je třeba vnitřní síla. Naučíme se tedy najít a posílit své vnitřní zdroje a najít, co je třeba udělat. Součástí workshopu: sdílení, teorie, technika z NLP

Meditace:
Uvolnění pochybností a strachů

uvolnění pochybností

Staň se silnějším a sebevědomějším. Nech odejít všechny strachy, které ti možná brání mít hojnost. Důvěřuj v sebe a svou neomezenou kapacitu vytvářet prosperitu a cokoliv chceš.


7.  OČISTOU ENERGETICKÝCH STRUKTUR K HOJNOSTI

Téma: Budeme se zabývat čištěním svého pole, pole rodičů a rodu až 7 generací nazpět. Procítíte si sílu motlitby na vlastním těle a vyladíte se na jemnější a čistší vibrace. Takže se ve vašem životě bude mnohem lépe manifestovat hojnost vaší duše. Cíl: Pročistit svojí i rodovou energii a osvobodit se od starých zátěží. Součástí workshopu: sdílení, teorie, konstelační rituál, integrující práci s časovou osou a čištěním pomocí motlitby z hooponopono.

Meditace:
Čištění aury, energie a práce se světlem

čištění aury

Práce na energetickém poli kolem tvého těla zvyšuje tvoji schopnost podržet si a přitahovat hojnost. Když zvýšíš svojí vibraci, staneš se magnetickým pro všechny formy, sumy peněž a lidi, kteří přísluší této nové úrovni.JÁ,


8. MOJE HODNOTY A PENÍZE

aneb jak žít naplno a nelhat si 🙂

Téma: Co je pro mě skutečně důležité? Práce s hodnotami, nalezení a začlenění i nevědomých hodnot a vytvoření skutečného hodnotového žebříčku jak ho neznáte :-). Cílem večera bude poznat více sebe a udělat vhodné korekce, tak abychom se stali vědomým tvůrcem svého života a žili podle svých hodnot. Součástí workshopu: sdílení, teorie, práce s technikou z NLP, hodnotovým žebříčkem

Meditace:
Probuzení svého prosperujícího Já

prosperující já

Promluvte si s částí sebe samých, která se stará o vaši prosperitu. Mluvte s ní, dejte jí novou vizi toho kdo jste a co chcete. Jedna z nejsilnějších technik, které jsou známy pro tvorbu velmi rychlých změn ve vaší realitě.


9. MOJE PRÁCE OČIMA VNITŘNÍ ŽENY A VNITŘNÍHO MUŽE

Téma: Jste si jistí, že práci, kterou děláte chtějí dělat i váš vnitřní muž i vaše vnitřní žena? Pokud ano, co kdo z nich dělá a jak se jim v tom daří? Co když mají jiné představy o práci, penězích či životním stylu? Cílem večera je harmonizace svojí práce skrze práci s vnitřní ženou a mužem. Součástí workshopu: sdílení, teorie, práce s vnitřní ženou a mužem

Meditace:
Moje dokonalá kariéra

moje dokonalá kariéra

Vytvoř si svou dokonalou kariéru, takovou, která ti dá radost, pocit zadostiučinění a naplňující životní styl. Vizualizuj a magnetizuj si to a dovol, aby to k tobě přišlo snadno a lehce.


10. MOJE PŘEKÁŽKA

Téma: Já-cíl-překážka. Co je moje překážka? Jak jí víc poznat a jak s ní pracovat? Překážky jsou výzvy, ale víte k čemu Vás Vaše překážka vyzývá? Cílem večera je poznat více sebe a své překážky. Zjistit, jestli svou překážku integrovat nebo ignorovat nebo něco jiného. Součástí workshopu: sdílení, teorie, minikonstelace pro každého účastníka, vnitřní práce a meditace s živly

Meditace: Čištění bloků

čištění bloků

Pokud máš téma, které se ti nedaří vyřešit nebo se cítíš blokovaný(á), použij tuto meditaci k spolupráci se svým vyšším já, k tomu aby ses odevzdal(a), požádal(a) o pomoc a rozpustila nižší strachy a emoce. Použiješ symboly a elementy země, ohně, vzduchu a vody, abys vyčistil(a) překážky.


11. ŽÍT SVŮJ TVOŘIVÝ POTENCIÁL

Téma: Strategie tvořivosti, kterou k dokonalosti rozvinul a používal pro tvorbu a realizaci všech svých projektů Walt Disney. Nyní je to jedna z opravdu hezkých a silných technik NLP a díky níž můžete udělat velký posun ve všem co tvoříte jak pracovně tak osobně, vyjasnit si mnohé a ušetřit si čas. Cíl: Poznat svého vnitřního vizionáře, realizátora a kritika a nalézt mezi nimi harmonii a dobrou spolupráci.

Meditace:
Rozvíjení tvořivosti – přitahování nápadů

otevřít kreativitu

Tato řízená meditace Vám může pomoci v jakékoliv kreativní snaze, kterou podstupujete – psaní, hudba, umění či byznys. Myšlenky mohou plynout poté, co vystoupíte do Univerzální Mysli a napojíte se na Univerzální Vůli.