Účastnice, která úspěšně absolvovala mnou vedený výcvik  „Práce s lidmi“


Martina Krausová
Praha

E-mail: makraus@seznam.cz

Zpětná vazba k výcviku:

S Květkou se znám již od roku 2011, kdy jsem navštívila několik jejích seminářů. Velice mě upoutal a vyhovoval její lidský a přesto velice profesionální přístup ke každému účastníkovi. Od října 2011 jsem absolvovala celou sérii workshopů „Mistr Manifestace“. V průběhu každého z večerů jsme dělali různé techniky z NLP, které mě velice zaujaly. Říkala jsem si, že bych si tyto techniky měla také osvojit a začít používat při práci se svými klienty. Proto když Květa přišla s nabídkou výcviku „Práce s lidmi“, poděkovala jsem Vesmíru za vyslyšení mého přání a přihlásila jsem se. Né nadarmo jsem se zúčastnila celého „Mistra Manifestace“.

Co Ti výcvik „Práce s lidmi“ dal do profesního života? Kolik % jeho obsahu odhaduješ, že využíváš nebo postupně využiješ?

Do profesního života si z výcviku odnáším nejen spoustu užitečných technik z NLP, ale především podrobnější vhled do mezilidské komunikace a rozšířené obzory o fungování lidské psychiky a lidského chování. Je až k neuvěření, kolik informací jsme stihly během výcviku obdržet, vstřebat a zařadit do svých životů. V současnosti používám asi 50% z probíraných „témat“ a vím, že postupem času zahrnu vše co jsem se naučila na plných 100%.

Co ti výcvik „Práce s lidmi“ přinesl po osobní stránce? Jak podpořil Tvůj osobní rozvoj?

Jak jsem psala již v úvodu, tento kurz jsem si objednala. I v průběhu výcviku jsem si mnohokrát připadala, že je „šitý přímo na míru“ mým potřebám pro osobní růst a rozvoj. A jak už to v životě bývá, sešly jsme se na začátku kurzu každá zdánlivě jiná a samozřejmě s jiným životním příběhem. Při bližším poznávání jsme všechny v průběhu výcviku čelily obdobným životním zkouškám a výzvám, kterými projít bylo díky společnému sdílení a podpoře mnohem jednodušší. Kromě teorie, jsme si jednotlivé techniky procvičovaly sami na sobě, což intenzivně podpořilo náš vlastní osobní rozvoj.

Jak bys výcvik „Práce s lidmi“ celkově zhodnotila? Splnil Tvá očekávání?

Od výcviku jsem si slibovala, že se naučím techniky, o které budu moci obohatit svoji praxi. Skutečnost dalece předčila má očekávání. Odnesla jsem si nejen spoustu nových technik, znalostí a vědomostí – vše úžasně, jednoduše a výstižně zpracované v tištěné formě. Ale především jsem urychlila i svůj osobní a duchovní růst a získala pár drahých přítelkyň. V neposlední řadě jsem prožila báječný čas v příjemném prostředí ve společnosti moudrých žen. To co jsme si navzájem během našich setkání předaly se nedá slovy popsat, to se musí prožít.

Co bys vzkázala těm, kteří o něm uvažují?

Pokud zvažujete, zda se kurzu zúčastnit a stále váháte, zeptejte se svého srdce. Je-li odpovědí ANO – jděte do toho a nesnažte se najít logický důvod, proč právě vy a proč právě tento výcvik. Jsem si jistá, že už po pár setkáních budete jasně vědět: „tady jsem správně“.

Stojí kurz za Ty peníze?

Ano, velice dobrá investice, jejíž „následky“ oceníte na mnoha úrovních svého Bytí již v průběhu kurzu. A pokud si myslíte, že si ho „nemůžete dovolit“, věřte, že můžete.

 


Reference ostatních účastníků výcviku zde