Účastnice, která úspěšně absolvovala mnou vedený výcvik  „Práce s lidmi“

1) Co ti výcvik dal do profesního života? Kolik % využíváš/využiješ v budoucnu?
Výcvik mi pomohl si ujasnit, že práce s lidmi je opravdu něco, co mě baví a naplňuje. Dodal mi sebevědomí zkusit tuto cestu a to i přesto, že se nezamýšlím vydat jen tímto směrem, ale ráda bych techniky zkombinovala ještě s jinými přístupy.
Na NLP se mi líbí, že pomáhá člověku vyjasnit si své životní pravdy a hlavně: najít si je SÁM! Pomocí technik se pomalu dostává do kontaktu sám se sebou, přestává hledat vně a obrací se tam, kde to na něj všechno dávno čeká. Do sebe… A v tom vidím obrovský přínos…
Počítám, že ve své profesi je využiji tak na 50-60%.

2) Co ti výcvik přinesl po osobní stránce? Jak podpořil tvůj osobní rozvoj?
Osobně už se nějaký ten rok rozvíjím na vícero rovinách, takže k tomu v tuto chvíli nemůžu napsat nic konkrétního. Techniky mi naťukly další důležitá témata, která jsou právě v procesu a jak to dopadne, to zatím nevím. Určitě mám ale důvěru ve správnost cesty.

3) Celkové zhodnocení, vzkaz těm, co o něm uvažují
Moc se mi líbilo, jak byl výcvik veden, na Květu byla radost i jen pohledět! Velmi mě inspirovala tím, s jakou lehkostí a přirozeností výcvik vedla a právě onu lehkost bych ráda vypíchla, protože je to věc, která vůbec není samozřejmá… Líbila se mi přímost a jednoduchost ve vyjadřování kolikrát i složitých myšlenek, umění jasně vyjádřit sebe sama a přitom plně respektovat postoj druhého, nikoho neurazit. Oceňuji i závěrečné transy, citlivost přednesu a volbu hudby i slov, byl to bonbónek navíc, který potěšil mou ženskou duši. Myslím, že pokud Vás kurz přitáhne, běžte do něj, já to měla taky tak, NLP mě zpočátku vlastně vůbec nezajímalo, ale něco mě tímto směrem poslalo, já to poslechla a jsem ráda:-)


Reference ostatních účastníků výcviku zde