Účastnice, která úspěšně absolvovala mnou vedený výcvik  „Práce s lidmi“

Karin Hollá

Brno
e-mail: karinholla@seznam.cz

Zpětná vazba k výcviku:

1/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ dal do profesního života? Kolik % jeho obsahu odhaduješ, že využíváš nebo postupně využiješ v budoucnosti?

Výcvik „Práce s lidmi“ mi otevřel další rozměr v komunikaci s lidmi, začala jsem si všímat a víc vnímat co a jakým způsobem lidi říkají, na co jsou zaměřeni, co slyší a cítí.
Naučila jsem se, jaké jsou způsoby a možnosti v hledání vlastních zdrojů v člověku a jak změnit pohled a vnímání nepříjemných situací prožitých v minulosti. Nahlédla jsem do škály možností a proto nemám pocit, že bych se měla vyjádřovat procentuálně k využití obsahu výcviku. Každopádně jsem za vše vděčna.

 2/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ přinesl po osobní stránce? Jak podpořil tvůj osobní rozvoj?

Cítím větší porozumění k sobě i k ostatním lidem. Díky výcviku jsem poprvé slyšela slova „mapa“ a „filtr“ v novém významu. Což bylo pro mne ujasněním a pojmenováním něčeho, co jsem již dlouho cítila – že se lidi v komunikaci často neshodnou třeba jenom kvůli způsobu, jakým jsou zvyklí používat řeč. Já jsem začala také víc naslouchat svému vlastnímu způsobu vyjádřování a taky tím víc chápat sama sebe. Již jsem v životě prošla mnoha kurzy, semináři, přednáškami, četla jsem mnoho knih a taky pomáhala lidem. Tento výcvik zapadl do mé vlastní mozaiky a doplnil hodně chybějících dílků. Děkuji za ně.

3/ Jak bys výcvik „Práce s lidmi“ celkově zhodnotila. Splnil tvé očekávání? Co bys vzkázala těm, co o něm uvažují? Stálo to za ty peníze?

Na výcvik jsem šla ze zvědavosti, co nového mne může potkat. Neměla jsem žádná očekávání, jenom jsem intuitivně cítila, že mne to na kurz táhne a poslechla jsem volání. Navíc se děly věci fascinujícím způsobem a výcvik vyhovoval všem zůčastněným v termínu, který se mi nejvíc hodil – můj jediný volný den v týdnu…  Mohu říct, že jsem s výcvikem maximálně spokojena, nesmírně mne obohatil a všem hledajícím vřele doporučuji. Cena kurzu byla přiměřená a stálo mi za to jezdit z Brna do Prahy a vstávat ráno v 5 hodin. Děkuji Květko za všechno.


Reference ostatních účastníků výcviku zde