Účastnice, která úspěšně absolvovala mnou vedený výcvik  „Práce s lidmi“


Kamila Klapková
Praha, Doksy

Co nabízím:
Individuální sezení, kde se společně podíváme na Vaše aktuální témata, která zrovna řešíte a se kterými potřebujete pomoci. Odkryjeme spolu skutečnou podstatu problému, která mnohdy bývá skryta a vyneseme ji na světlo. Už jenom tím se začnou věci měnit. Díky tomu se mohou dít změny k lepšímu. Během srpna a září nabízím 1. sezení zdarma, další pak dle dohody.
O mě:
Kromě výcviku „Práce s lidmi“ u Květy Kolouchové jsem prošla také čakrovými workshopy s Ma Prem Sugando, tanečními dílnami 5rytmů s Mati Engverdou a Julii Deal. Dále již dva roky pronikám do tajů ženské tantra-jógy Mohenžodáro a ráda bych ho šířila dále mezi další ženy. Je to jednoduché cvičení, kdy procházíme jednotlivými ásánami, spojujeme se samy se sebou a dostáváme se do vlastního středu. Je to cesta meditace, přirozeného uvolňování emocí, sdílení sebe sama i s ostatními ženami a také otevírání svého srdce. Také se již 5 let zabývám přirozeným stravováním a jeho vlivy, které působí také na naši psychiku. Navrhuji přírodní soběstačné zahrady a buduji si vlastní farmu. Mám velice ráda pohyb, hlavně tanec, plavání, procházky a jízdu na kole a miluji přírodu.
Kontakt: mobil +420 608 026 443, kamila.klapkova@gmail.com

Zpětná vazba k výcviku:

1/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ dal do profesního života? Kolik % jeho obsahu odhaduješ, že využíváš nebo postupně využiješ v budoucnosti?

Výcvik mi přinesl odvahu vyjít na světlo světa se svými zkušenostmi, které jsem načerpala za posledních 5 let. Zlepšily se mi komunikační a vyjadřovací schopnosti. Vnesl mi také strukturu a řád do toho, co už někde uvnitř mě čekalo na svůj pravý čas se projevit. Také mi rozšířil vědomosti, zostřil smysly a prohloubil vědomí si sama sebe a toho, co se děje v podvědomí.
Již nyní využívám minimálně 40% dovedností získaných na výcviku a plánuji využívat minimálně 70%.

2/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ přinesl po osobní stránce? Jak podpořil tvůj osobní rozvoj?

Květin výcvik mi po osobní stránce přinesl objevení některých mých témat, které jsem si neuvědomovala a některé se už během výcviku velice posunuly. Zvýšila se mi také sebedůvěra a rozšířilo se mi vědomí. Získala jsem spoustu zajímavých informací a podnětů pro svůj růst, za něž jsem velice vděčná. Také jsem poznala nové spřízněné duše, se kterými se dále setkávám a neustále obohacuji jejich prostým bytím.

3/ Jak bys výcvik „Práce s lidmi“ celkově zhodnotila. Splnil tvé očekávání? Co bys vzkázala těm, co o něm uvažují?

Celkově bych ráda výcvik zhodnotila jako velice přínosný. Hlavně bych chtěla ocenit Květinu koncepci, přípravu, flexibilitu a otevřenost, kterou nás celý výcvik provázela. Znám ji již několik let a obdivuji její neustálý vývoj a cestu, kterou se vydala. Má úžasné vhledy a velice dobře vedla ukázky terapeutických technik. Je příjemně strukturovaná a zároveň dává prostor pro nečekané situace.
Pokud o výcviku uvažujete a váháte, zkuste si zacítit, jestli Vás to oslovuje na úrovni pocitu. Já osobně jsem se pro výcvik rozhodla proti všem argumentům mé mysli a řídila se pocitem v těle, který byl jednoznačně ANO. Z klidným svědomím teď mohu říci, že to rozhodnutí bylo jednoznačně správné.

Reference ostatních účastníků výcviku zde