Účastník, který úspěšně absolvoval mnou vedený výcvik  „Práce s lidmi“

Ing. Jan Havelka

Terapeut (Praha, Brno)

Co nabízím:
Nabízím individuální terapii zejména těm, kteří mají důvodné podezření, že největším problémem jsou si oni sami. Mojí doménou je temná noc duše a frustrace z nesmyslnosti života. Pomáhám zejména lidem v depresi, kteří už chtějí vysadit antidepresiva. Sám jsem na antidepresivech byl, takže dobře vím, jaké to je (a občas i kudy z toho ven :-)).

Viz:

www.transformacni-terapie.cz
www.vnitrni-dite.cz
www.terapie-nehou.cz
www.hovory.info

Zpětná vazba k výcviku:

1/Co ti výcvik „Práce s lidmi“ dal do profesního života?

Na výcviku jsem se seznámil se základy NLP a s řadou nových technik, na NLP založených. Měl jsem možnost důkladně si zaterapeutovat pod odborným dohledem, čili dostat výživnou terapeutickou supervizi.

Kolik procent jeho obsahu odhaduješ, že využíváš nebo postupně využiješ v budoucnosti?

Ve své terapeutické praxi přímo využívám tak 20 % technik, ale nepřímo využiji asi úplně všechno.

2/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ přinesl po osobní stránce? Jak podpořil tvůj osobní rozvoj?

Výcvik mi přinesl docela silný transformativní vliv (někdy až moc :-)), byl jsem nucen reflektovat sebe a své terapeutické postoje v nových souvislostech. Spojení terapie a duchovnosti bylo velmi dobré, produktivní a inspirativní.

3/ Jak bys výcvik „Práce s lidmi“ celkově zhodnotil. Splnil tvé očekávání?

Oceňuji celkové spirituální naladění a intenzivně motivující pracovní atmosféru. Se spolužáky se doteď scházíme a trénujeme. Samo NLP moje očekávání úplně nesplnilo, ale všechno ostatní rozhodně ano.

 Co bys vzkázal těm, co o něm uvažují?

I když jsem už docela zkušený terapeut a na tomto výcviku jsem se ocitl mezi samými začátečníky, rozhodně to nevadilo. Takže bych vzkázal, že tento výcvik je velmi výživný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Doporučil bych ho úplně každému, kdo to s terapeutováním myslí vážně.

Stálo to za ty peníze?

Za ty peníze to asi stálo :-).


Reference ostatních účastníků výcviku zde