Účastnice, která úspěšně absolvovala mnou vedený výcvik  „Práce s lidmi“

 

Ing. Hana Dörflerová

Praha
E-mail: dorflerova.hana@gmail.com
Tel.: 724 902 178

Nabízím:

V současné době se věnuji prodeji a pronájmu nemovitostí (byty, domy, pozemky, nebytové prostory). Radost mi přináší nejenom úspěšně uzavřený obchod, ale za mé osobní vítězství považuji především spokojenost klientů. Každý den přináší nové poznatky a nové klienty, což je pro mě velkou motivací v mé práci.

 

 


Zpětná vazba k výcviku

1/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ dal do profesního života? Kolik % jeho obsahu odhaduješ, že využíváš nebo postupně využiješ v budoucnosti?

V současné době pracuji jako realitní makléř a výcvik mi napomohl k získání větší trpělivosti, porozumění a sebevědomí při jednání s klienty. Pochopila jsem, jak důležité je ke každému člověku přistupovat individuálně, především naslouchat a správně komunikovat. Každý z klientů má rozdílné představy a potřeby a v mé práci je hlavní jim porozumět, vysvětlit reálné možnosti a pokusit se je skloubit s přáními a potřebami druhé strany. Z výcviku používám a postupně využiji asi  70 % jeho obsahu.

2/ Co ti výcvik „Práce s lidmi“ přinesl po osobní stránce? Jak podpořil tvůj osobní rozvoj?

Doslova mě popohnal v mém osobním rozvoji – „méně mluvit, více naslouchat“. Dále mi ukázal cestu, jak být více ve svém nitru, žít přítomností, cíleně se naučit odpočívat a stanovovat si své hranice a také je vůči jiným dodržovat. Již delší dobu (možná od narození:-) vím, že se chci každým dnem cítit spokojenější. Během tohoto kurzu jsem se naučila, jak k tomu začít cíleně směřovat a ne jenom o tom mluvit:-)

3/ Jak bys výcvik „Práce s lidmi“ celkově zhodnotila. Splnil tvé očekávání? Co bys vzkázala těm, co o něm uvažují? Stálo to za ty peníze?

Výcvik byl velmi přínosný pro můj soukromý i pracovní život. Květu a její výcvik mohu doporučit všem lidem, kteří se chtějí stát terapeuty, ale i těm, kteří mají zájem se posunout po osobní stránce. Výcvik pokrýval mnoho témat, které souvisí se mnou, s mými přáteli, ale i s klienty z praxe. Kurz je zároveň motivací pro nahlédnutí „co se skrývá pod pokličkou našeho chování“.

Reference ostatních účastníků výcviku zde