Poznat svou vnitřní ženu, všechny její tváře a celý její potenciál. Poznat svůj spirituální, tvořivý a energetický potenciál v rámci svého měsíčního cyklu. Jak nejlépe využít své energie pro efektivní, harmonický a naplněný život.

žena - luna

Téma pouze pro ženy. Zaměřeno na poznání všech kvalit své ženskosti, které se nám ženám v průběhu měsíčního cyklu zviditelňují. Sdílení zkušeností a tipů, proces objevování po celý měsíc. Vhodné pro každou ženu, která chce žít víc v souladu se sebou, harmonizovat své ženství a být zkrátka „ženou v pohodě“.

VÍCE O VEČERECH (původní formát 5 ti večerů)


Čím se budeme zabývat?
Sebou, svou ženskostí, svojí energií a jak s ní žít v souladu. Budeme sdílet a v průběhu celého měsíce objevovat každá svou vlastní cestu. Budeme mluvit, tančit, prožívat, sdílet svá pozorování a zkušenosti a trochu meditovat.

Jaké jsou čtyři tváře ženy?
Archetypálně je to panna, matka, čarodějka a stařena. Individuálně to může být mnohem rozmanitější. Každá žena se s těmito energiemi setkává nejen v průběhu svého života, ale i zrychleně každý měsíc v průběhu svého menstruačního cyklu. Toho na naší poznávací cestě využijeme. Žena totiž prochází jednotlivými hormonálními a energetickými proměnami, které její energii a osobnost ovlivňují.

K čemu to je v praktickém každodenním životě?
Je to způsob, jak poznat, rozvinout, vyléčit a žít svou ženskou stránku. A díky tomu najít vnitřní rovnováhu a svou spiritualitu. Žena to má jinak než muž. Má svůj potenciál a je škoda ho nevyužít.

Konkrétně?
luna ve vlasechCo potřebuje moje vnitřní žena? Co potřebuji pro to, abych byla žena v pohodě? Kdy je pro mě dobré plánovat a tvořit vize? Kdy je efektivní se intenzivně věnovat novým projektům a kdy vztahům? V jakých dnech selhávám a přestávám cvičit či tvořit? Kdy je dobré si zalézt do klidu a kdy není vůbec vhodné něco řešit s partnerem? A kdy naopak ano a dopadne to lépe než doufáme? Kdy vytvořím něco originálního, povede se mi jednání či prosadím změnu v práci? Poznejte svůj potenciál a možnosti!

Z čeho budeme vycházet?
Z vlastních pozorování a zkušeností. Z práce se svou vnitřní ženou a ze zkoumání svého měsíčního cyklu. Pro tuto část je velkou inspirací Miranda Gray a její knihy Rudý měsíc a též Cyklická žena, vřele doporučuji každé ženě.

logogopaycyklicka.jpg

Co nám tato vnitřní práce přinese?

Objevení vnitřní ženy, rovnováhu, sebepoznání, sdílení, sebepřijetí, lásku k sobě, pochopení a návody, rady a tipy na harmonickou menstruaci, prožitek sebe přesuneme z hlavy do těla a do srdce, tanec své energie a mnoho dalšího.

 

4 tváře ženy

Panna – má vnitřní žena ve fázi po menstruaci

Matka – má vnitřní žena a ovulační fáze

Čarodějka – má vnitřní žena a pre-menstruační fáze

Baba – má vnitřní žena a menstruace. Integrace všech fází


Jaký mám postoj k ženské proměnlivosti?

Budu upřímná, nedělám z toho velkou vědu. To, že je žena proměnlivá, lehce náladová, tvůrčí bytost, která – viděno z venku – „neví, co chce“, je všeobecně známo. Já osobně mám celkem rozvinutého i vnitřního muže, a proto nejsem tolik zmítaná jen ženskou energií. A jsem za to ráda. Mojí velkou láskou je seminář Vnitřní žena- vnitřní muž, kde obě části harmonizujeme. Tyto večery jsou určeny především pro naší vnitřní ženu. Jako ženy potřebujeme své ženské stránce více porozumět a prožívat (a používat) svůj ženský potenciál efektivně a užitečně. To rozhodně doporučuji každé ženě, je to koneckonců náš úkol, poslání a dar světu. Jako žena mám tendenci být před menstruací víc náladová a při své periodě přirozeně zpomaluji a snadno vstupuji do meditace… Věděli jste, že jako ženy máme ohromný duchovní potenciál, který nám leckteré mužské duchovní školy minulosti velmi záviděly?

květa

Je na čase objevit svou vnitřní ženu, ženské dary a ženskou sílu. Já osobně při práci na sobě preferuji vyváženost a harmonicky rozvinuté obě stránky – ženskou i mužskou. V dnešní době ale potřebují ženy častěji objevit a posílit svou skutečnou ženskou podstatu a její duchovnost. Doslova ji v dnešní hektické době hledají a volají po ní. Ženskost totiž není být zmítaná emocemi. Ale naopak, umět emoce přijmout, léčit, povznášet. Být ženou je mnohem více o skutečné lásce, srdci, tvořivosti a přijetí života i smrti. Poznat svůj cyklus a být s ním v souladu je jednou z cest k ženství.

Miluji vyváženost, miluji mužskou i ženskou energii. A miluji muže 🙂


ČTYŘI TVÁŘE ŽENY

žena - luna

Moje ženství – má vnitřní žena a její cykličnost

Začátek cesty, na které se budeme zabývat sami sebou, především svou vnitřní ženou, ženskou energií a jak s ní žít v souladu. Budeme mluvit, tančit, prožívat, sdílet s ostatními ženami svá pozorování a zkušenosti a mnoho dalšího.

další večery:

PANNA – má vnitřní žena ve fázi po menstruaci

MATKA – má vnitřní žena a ovulační fáze

ČARODĚJKA – má vnitřní žena a pre-menstruační fáze

BABA – má vnitřní žena a menstruace. Integrace všech fází

Pouze pro ženy